Служба автомобільних доріг
у Волинській області

збереження доріг

 • 10.07.2018

  У Волинській області запрацював по-новому ще один комплекс габаритно-вагового контролю

  Руйнуванню доріг великоваговим транспортом запобігають інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті, ДП «Волинський облавтодор», Національної поліції спільно з представниками громадськості.

  Майданчик для комплексу габаритно-вагового контролю  обладнали на автодорозі Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне на км 27+750. Роботи з облаштування виконали працівники ДП «Волинський облавтодор» та ТзОВ "РБП ТРАНС-МОСТ".

 • 22.06.2018

  Перевірки на дорогах

  На дорогах Волинської області активно здійснюється габаритно-ваговий контроль великовагового автотранспорту. Інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції, спільно з представниками громадськості на пересувних комплексах габаритно-вагового контролю цього року провели зважування 2670 великовагових автомобілів. На порушників складено213 актів, а сума штрафів сягнула 71940 євро.

 • 29.05.2018

  Габаритно-ваговий контроль береже дороги Волині

  Інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті, ДП «Волинський облавтодор», Національної поліції спільно з представниками громадськості за допомоги пересувнИх комплексів габаритно-вагового контролю запобігають руйнуванню доріг великоваговим транспортом.

 • 24.05.2018

  Обмеження для великовагових автомобілів на дорогах Волині

  З метою запобігання деформацій і руйнувань дорожніх покриттів у зв'язку з підвищенням температури повітря з 01 червня поточного року з 11°° до 23°° при температурі повітря понад 28 ºС, обмежується рух вантажних автомобілів і транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 24 т та навантаженням на вісь більше ніж 7 т, на ділянках: Доманове – Ковель – Луцьк – межа Рівненщини, автомобільної дороги М-19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест), межа Рівненщини – Ягодин, автомобільної дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на Люблін), Луцьк – межа Рівненщини та Володимир-Волинський – Луцьк, автомобільної дороги   Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, Луцьк – межа Львівщини, автомобільної дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк, Луцьк – Дольськ, автомобільної дороги Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ, та Ковель – межа Львівщини, автомобільної дороги   Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква.

 • 11.05.2018

  До уваги перевізників! Обмеження для великовагового транспорту

  Беззаперечною прерогативою в діяльності Служби автомобільних доріг у Волинській області є збереження дорожнього покриття. Однак у період спекотної погоди, коли температура повітря підвищується більш ніж +28о С, рух великовагового транспорту загальною вагою понад 24 тонн і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн призводить до передчасних руйнувань, утворення деформацій покриття автомобільних доріг у вигляді колійності, напливів, що значно погіршує умови безпеки дорожнього руху. Саме тому Служба доріг спільно з ВПД ГУ Національної поліції у Волинській області, Управлінням ПП у м.Луцьк ДПП та працівниками Укртрансбезпеки в області вживають нагальні заходи щодо збереження покриття автомобільних доріг і недопущення його руйнування.

 • 20.04.2018

  Підвищення безпеки дорожнього руху — приорітетне завдання

  Цими днями відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Савченка. Розглядалося питання підвищення безпеки дорожнього руху, зниження аварійності, створення умов, що сприяють забезпеченню комфортного та безпечного руху транспортних засобів і пішоходів.

 • 30.03.2018

  Ліквідація ямковості триває

  Філії ДП "Волинський облавтодор" на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області нарощують ліквідацію аварійної ямковості. За звітний період її було ліквідовано понад 1 014 квадратних метрів. Усього з початку року такі роботи виконані на 5 900 квадратних метрах на дорогах державного значення.

 • 30.03.2018

  Волинські дорожники до повені готові

  Для забезпечення своєчасної підготовки до пропуску льодоходу та весняної повені, вжиття необхідних заходів для захисту штучних споруд і інших об’єктів на дорогах загального користування підготовлено та введено в дію Розпорядження Служби автомобільних доріг у Волинській області "Про підготовку дорожніх організацій до пропуску льодоходу та весняної повені 2018 рок". Розроблено та затверджено план організаційних та практичних заходів щодо дій під час пропуску льодоходу та повені 2018 року. При САД у Волинській області створено оперативний штаб з безпечного пропуску льодоходу та паводку. Визначено необхідні заходи, виконавців, та призначено відповідальних керівників робіт з пропуску льодоходу та повені. Налагоджено зв'язок з комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Волинським обласним управлінням водних ресурсів, Волинським центром з гідрометеорології та іншими відповідальними службами.

 • 15.03.2018

  Філії ДП "Волинський облавтодор" нарощують ліквідацію аварійної ямковості

  Філії ДП "Волинський облавтодор" на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області нарощують ліквідацію аварійної ямковості. За звітний період її було ліквідовано понад 715 вадратних метрів. Усього з початку року такі роботи виконані на 4 543 квадратних метрах на дорогах державного значення.

 • 30.06.2017

  Перевірки на дорогах тривають

  На дорогах Волинської області активно здійснюється габаритно-ваговий контроль великовагового автотранспорту. Інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції за технічної підтримки ДП «Волинський облавтодор», спільно з представниками громадськості на пересувному комплексі габаритно-вагового контролю здійснили 2 155 зважувань. За цей час складено сорок сім актів про порушення Правил проїзду великовагових транспортних засобів.