Служба автомобільних доріг
у Волинській області

експлуатаційне утримання

 • 8.12.2017

  Увага! Погіршення погодніх умов

  Згідно з прогнозом Волинського обласного центру з гідрометеорології, на території області девятого грудня очікуються складні погодні умови. Зокрема, невеликий дощ з мокрим снігом. Місцями слабка ожеледь. Вночі та вранці місцями на дорогах ожеледиця. Температура повітря протягом доби від 20 морозу до 30 тепла.

 • 30.06.2017

  Наслідки буревію ліквідовано

  Буря та злива завдала турбот і дорожникам Волині, поваливши на автошляхи 124 дерева. На дорогах державного значення було зафіксовано 83 повалених дерева. Решта –на дорогах місцевого значення.

 • 30.06.2017

  Перевірки на дорогах тривають

  На дорогах Волинської області активно здійснюється габаритно-ваговий контроль великовагового автотранспорту. Інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції за технічної підтримки ДП «Волинський облавтодор», спільно з представниками громадськості на пересувному комплексі габаритно-вагового контролю здійснили 2 155 зважувань. За цей час складено сорок сім актів про порушення Правил проїзду великовагових транспортних засобів.  

 • 22.06.2017

  Безкарність зловмисників призводить до нових крадіжок

  Цими днями дорожники знову звернулися до правоохоронців з проханням про розслідування крадіжки стовчиків оцинкованої бар’єрної огорожі на 90 кілометрі автомобільної дороги Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Дольськ на території Маневицького району. До речі, це огородження вартістю 26 862 гривні встановили лише в серпні минулого року. На жаль, жадібність «металістів», які розкрадають обладнання доріг, може спричинити непоправне лихо.

 • 1.06.2017

  Увага! Обмеження для великовагового транспорту

  Беззаперечною прерогативою в діяльності Служби автомобільних доріг у Волинській області є збереження дорожнього покриття. Однак у період спекотної погоди, коли температура повітря підвищується більш ніж +28о С, рух великовагового транспорту загальною вагою понад 24 тонн і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн призводить до передчасних руйнувань, утворення деформацій покриття автомобільних доріг у вигляді колійності, напливів, що значно погіршує умови безпеки дорожнього руху. Саме тому Служба доріг спільно з ВПД ГУ Національної поліції у Волинській області, Управлінням ПП у м.Луцьк ДПП та працівниками Укртрансбезпеки в області вживають нагальні заходи щодо збереження покриття автомобільних доріг і недопущення його руйнування.

 • 16.05.2017

  До уваги водіїв та перевізників. Заборона руху!

  Служба автомобільних доріг у Волинській області,  з метою запобігання подальшому руйнуванню автомобільної дороги загального користування, а також забезпечення безперешкодного проїзду, згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України №879 від 27.06.2007р. "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування", згідно звернення Локачинської районної державної адміністрації, з першого червня цього року вводить обмеження руху вантажного автотранспорту та його складу загальною масою більше 10 тонн на автодорозі О030745  Локачі – Хорів – Ст. Загорів – Конюхи – Привітне - /Т-03-11/ - Войнин – Шельвів – Затурці, на ділянці між населеними пунктами Привітне та Затурці Локачинського району.

 • 1.07.2016
  Корисні телефони

  Корисні телефони