Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Як на Волині оновлюється дорога М-19

Як на Волині оновлюється дорога М-19

Тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-19 Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече. Працівники підрядної організації ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» в селі Сирники Луцького району (км 132+600 – 140+050) вкладають вирівнюючий шар з крупнозернистої асфальтобетонної суміші по щебеневій суміші, обробленій цементом. На сьогодні ці роботи виконані на протяжності у два кілометри.

Заплановано також виконати ремонт мосту через річку Серна, облаштування автобусних зупинок, освітлення пішохідних переходів, влаштування з’їздів з дороги, укріплення узбіччя. Проектом передбачено нанесення розмітки, заміну дорожніх знаків. Кошторисна вартість робіт становить 119 мільйонів 370 тисяч гривень.

Служба автомобільних доріг звертається до до учасників дорожнього руху з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, не перевищувати дозволені швидкісні режими, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку людей, які працюють на дорозі. Дякуємо за розуміння.