Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Волинський обласний центр з гідрометеорології повідомляє про можливий червоний рівень загрози

Волинський обласний центр з гідрометеорології повідомляє про можливий червоний рівень загрози

З сьогоднішнього дня на Волині очікується різка зміна погоди: сніг, мокрий сніг, вночі 17 березня місцями сильні опади, налипання мокрого снігу. 17-18 березня посилення північно-східного вітру до 15-20 м/с, хуртовини.

Утвориться сніговий покрив висотою 8-15 см, на дорогах ожеледиця, снігові замети. Температура повітря поступово знизиться вночі: 17-го березня до 4-9 градусів морозу, 18 березня до 9-14 градусів морозу, вдень до 4-9 градусів морозу.

Надалі утримається холодна погода, опади припиняться. Такі складні погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг (рівень загрози 2 -жовтий, місцями 3 - червоний).

Нагадуємо, що в умовах снігопаду необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки), з особливою обережністю рухатися мостами та естакадами, відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. А при зупинці включайте аварійну світлову сигналізацію.

У разі важливих і нагальних потреб, що змушують Вас вирушати в дорогу, дотримуйтесь усіх вимог правил дорожнього руху, будьте уважними і обережними, особливо у темний час доби.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає всіх учасників дорожнього руху бути уважними і обережними, особливо в місцях, де працює снігоприбиральна техніка.