Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Волинські дорожники працюють у штатному режимі

Волинські дорожники працюють у штатному режимі

На дванадцяту годину дня проїзд автомобільними шляхами загального користування Волині забезпечено у повному обсязі. Для підтримання доріг у належному стані, філії ДП “Волинський облавтодор” на шосту годину ранку використали понад 28 тонн технічної солі і майже 700 тонн пісчано-соляної суміші. Зараз на розчистці доріг задіяно 28 піскорозкидачів. Усього працює 44 одиниці техніки.

Нагадуємо, що в умовах снігопаду необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки), з особливою обережністю рухатися мостами та естакадами, відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. А при зупинці включайте аварійну світлову сигналізацію.

У разі важливих і нагальних потреб, що змушують Вас вирушати в дорогу, дотримуйтесь усіх вимог правил дорожнього руху, будьте уважними і обережними, особливо у темний час доби.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає всіх учасників дорожнього руху бути уважними і обережними, особливо в місцях, де працює снігоприбиральна техніка.