Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Володимир Гройсман проінспектував хід виконання реконструкції дороги Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне

Володимир Гройсман проінспектував хід виконання реконструкції дороги Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне

Під час робочого візиту на Волинь, Володимир Гройсман проінспектував хід виконання реконструкції дороги Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне.

Прем’єр-міністра супроводжували голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак, директор департаменту інфраструктури і туризму облдержадміністрації Іван Мирка, керівники підрядних організацій «Автомагістраль-Південь» та ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс», виробничі підрозділи яких здійснюють поточний ремонт.

Ремонтні роботи на дорозі розпочались ще у червні 2017 року, розповів начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак, і тривають донині. Загальна протяжність поточного ремонту – 81,7 км, а кошторисна вартість проекту – 888,7 млн грн. У поточному році планують ввести в експлуатацію 44,4 км дороги.

У цьому році на ремонт дороги Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне передбачено фінансування у розмірі 665 млн грн, з яких: 104,3 млн грн – кошти Державного бюджету, 5,3 млн грн – фінансування з місцевого бюджету і 555,4 млн грн – кошти «митного експерименту». Зокрема, станом на 5 жовтня 2017 виконано роботи на суму 264,3 млн грн.

Глава Уряду відмітив якість виконаних робіт та подякував дорожникам за сумлінну працю. Окрім того, зауважив вірну тактику представників обласної влади щодо ремонту доріг краю: «Взяли напрямок – і працюємо!». Чимало уваги приділили й планам на наступний рік, адже, як планується, фінансування – лише збільшуватиметься.

– Очевидно, що ми почали займатись дорогами. До речі, я обіцяв вам, що буде 1 мільярд 200 тисяч гривень? Вже є мільярд двісті, майже. Бачу зростання, думаю у нас в цілому по дорогах на наступний рік буде 45 мільярдів гривень у доступі. В цьому році було 30 мільярдів гривень. Ми не будемо гнатися, щоби їх використати. Все залежатиме від погоди. Тому подивимося скільки освоїмо. Тобто фактично ми хочемо збільшити фінансування на 50 відсотків у наступному році. Бачу це зростання і воно може бути реальним, –  зазначив Прем’єр-міністр.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик поділився планами на початок 2018 року. Щоб уже весною розпочати ремонт волинських доріг, кошти від «митного експерименту» за грудень планують спрямувати на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення тендеру.