Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Цієї ночі на дорогах працювало вісім філій ДП "Волинський облавтодор"

Цієї ночі на дорогах працювало вісім філій ДП "Волинський облавтодор"

Cьогодні на шосту годину ранку проїзд автомобільними шляхами загального користування Волині забезпечено у повному обсязі. Для підтримання доріг у належному стані філії ДП “Волинський облавтодор” використали понад 8 тонн технічної солі і майже 171 тонну пісчано-соляної суміші. Було задіяно 35 одиниць техніки, з якої 21 піскорозкидач.

Служба автомобільних доріг у Волинській області інформує та застерігає. Під час інтенсивних снігопадів, хуртовин та ожеледиці обмежено руху вантажного автотранспорту без ланцюгів проти ковзання на ділянці з 61-го по 73-ій кілометр (від Володимира-Волинського до Нововолинська) автомобільної дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква.

Великогабаритний транспорт часто стає причиною обмеження руху на автомобільних дорогах загального користування блокуючи проїжджу частину, а також зупинки таких вантажівок на узбіччях,  призводить до затримки снігоочисної техніки та ускладнюють  роботу дорожнім службам.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв та перевізників при можливості утриматись від поїздок, плануйте їх у світлу пору доби та слідкувати за технічним станом автотранспорту. Будьте уважними та обережними за кермом,  дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.