Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Проїзд автомобільними шляхами загального користування Волині забезпечено у повному обсязі

Проїзд автомобільними шляхами загального користування Волині забезпечено у повному обсязі

За минулу добу дорожники використали понад 34 тонни технічної солі і 831 тонну пісчано-соляної суміші. Було задіяно 80 одиниць техніки, з якої - 51 піскорозкидач.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв та перевізників при можливості утриматись від поїздок, плануйте їх у світлу пору доби та слідкувати за технічним станом автотранспорту. Будьте уважними та обережними за кермом,  дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Великогабаритний транспорт часто стає причиною обмеження руху на автомобільних дорогах загального користування блокуючи проїжджу частину, а також зупинки таких вантажівок на узбіччях,  призводить до затримки снігоочисної техніки та ускладнюють  роботу дорожнім службам.

Нагадуємо, в зимовий період  на дорогах області діють пункти відстою для великовантажного транспорту. Переглянути їх можна за цим посиланням http://new.vl.ukravtodor.gov.ua/press/news/perelik_mists_vidstoiu_transportnykh_zasobiv_u_razi_uskladnennia_pohodnikh_umov_pov_yazanykh_z_sylnymy_opadamy_u_vyhliadi_snihu__shcho_mozhut_sprychynyty_peremety_ta_zatory.html

Телефон чергового Служби автомобільних доріг у Волинській області – (0332) 78-54-69.