Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Під’їзд до Луцька радує і водіїв, і пішоходів

Під’їзд до Луцька радує і водіїв, і пішоходів

Завершується поточний середній ремонт автомобільної дороги М-19 Доманове (на м. Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест), км 0+000-5+200 під’їзд до м.Луцька.

Дорожники виконали холодне фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття до 8 см.Здійснено влаштування вирівнюючого шару з щебенево-піщаної суміші з додаванням цементу середньою товщиною 15см, влаштування вирівнюючого шару з крупнозернистого щільного асфальтобетону типу А середньою товщиною 10 см.

А також влаштування покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону товщиною 5 см.

Для поліпшення безпеки руху підрядною організацією ТОВ "ТРАНС ЛАЙН ГРУП" здійснено нанесення розмітки за допомогою прогресивної технології – структурного нанесення холодного пластику. Зокрема, таким методом позначено 12 пішохідних переходів та влаштовано 5,2 кілометри горизонтальної розмітки.

Додамо, що в Україні зазначена технологія здебільшого застосовується на дорогах із вдосконаленим типом покриття. На відміну від маркування фарбою зі строком експлуатації шість місяців, пластикова розмітка має високу зносостійкість та трирічний термін гарантії.

Встановлено також бар’єрне огородження, освітлення, зокрема, пішохідних переходів, здійснено влаштування місцевого проїзду та в’їздів у двори, заміна знаків, влаштування зупинок  тощо.

Всього вартість об’єкту становить 85,7млн.грн. Постановою КМУ №78-р від 17.01.2018р спрямовано коштів в сумі 57,2млн.грн. Дефіцит фінансування покривається коштами, що залучаються в рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування у 2018році (митний експеримент). Станом на 04 10 2018 року виконання по об’єкту становить 82,5 млн. гривень.