Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Нині на дорогах Волині працює 79 одиниць техніки

Нині на дорогах Волині працює 79 одиниць техніки

На дванадцяту годину дня проїзд автомобільними шляхами загального користування Волині забезпечено у повному обсязі. Для підтримання доріг у належному стані, філії ДП “Волинський облавтодор” на шосту годину ранку використали понад 557 тонн пісчано-соляної суміші і 12 тонн технічної солі. Вночі працювало 30 механізмів. Зараз на розчистці доріг задіяно 50 піскорозкидачів. Усього працює 79 одиниць техніки.

Великогабаритний транспорт часто стає причиною обмеження руху на автомобільних дорогах загального користування блокуючи проїжджу частину, а також зупинки таких вантажівок на узбіччях призводять до затримки снігоочисної техніки та ускладнюють  роботу дорожнім службам.

Нагадуємо, в зимовий період  на дорогах області діють пункти відстою для великовантажного транспорту. Переглянути їх можна за цим посиланням http://new.vl.ukravtodor.gov.ua/press/news/perelik_mists_vidstoiu_transportnykh_zasobiv_u_razi_uskladnennia_pohodnikh_umov_pov_yazanykh_z_sylnymy_opadamy_u_vyhliadi_snihu__shcho_mozhut_sprychynyty_peremety_ta_zatory.html

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв та перевізників при можливості утриматись від поїздок, плануйте їх у світлу пору доби та слідкуйте за технічним станом автотранспорту. Будьте уважними та обережними за кермом,  дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Телефон чергового Служби автомобільних доріг у Волинській області – (0332) 78-54-69.