Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати. З Днем Перемоги!

Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати. З Днем Перемоги!

Понад сімдесят років тому український народ разом з іншими народами антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці у різних арміях світу самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога.

Картинки по запросу привітання з днем пам'яті та примирення

У День пам’яті та примирення і в День перемоги над нацизмом ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України. Ми віддаємо належне пам’яті жертв депортацій і переслідувань та вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму.

Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних рубежах, нерідко ціною власного життя. Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати. Ми перемогли в далекому 1945 – будемо перемагати завжди, адже сила нашого народу в любові до своєї Батьківщини та непереборному бажанні жити у вільній, щасливій і мирній країні!

Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність у боротьбі заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу.

Начальник Служби автомобільних доріг

у Волинській області                                                     А.Г.Посполітак