Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Інформація про хід та обсяги ремонтно-будівельних робіт по Службі автомобільних доріг у Волинській області
станом на 26.07.2018 року

Інформація про хід та обсяги ремонтно-будівельних робіт по Службі автомобільних доріг у Волинській області
станом на 26.07.2018 року

Планом фінансування дорожнього господарства на 2018 рік за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» на Волинську область за рахунок коштів державного бюджету передбачено 501,6 млн.грн.:

- 114,6 млн.грн. на поточний дрібний ремонт і експлуатаційне утримання,

- 367,4 млн.грн. на роботи з поточного середнього ремонту,

- 19,6 млн.грн. на реконструкцію та проектно-вишукувальні роботи майбутніх періодів.

         Постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №78-р. затверджено  перелік об’єктів реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту доріг державного значення на 2018 рік за рахунок коштів державного бюджету.

Крім того, Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету, Укравтодором та Мінінфраструктури затверджено перелік об’єктів в рамках митного експерименту на суму 276,9 млн.грн.

          План проведення ремонтно-будівельних робіт було сформовано з урахуванням маршрутного принципу, пріоритетності відновлення доріг за основними маршрутами, економічної доцільності та соціального значення для Волинської області.

Основними напрямками  розвитку  автомобільних доріг на Волині в 2018 році – є автомобільні дороги державного значення:

 М-19  Доманове (на Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблече (на Бухарест)

 Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква

Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне.

Дорожники Волині зберігають минулорічний темп виконання робіт на автомобільних дорогах державного значення Волинської області, і на сьогоднішній день ведуться активні роботи на об’єктах поточного середнього ремонту, що фінансуються як з державного бюджету, так і за рахунок коштів, так званого «митного експерименту».

Відповідно до затвердженої бюджетної програми та митних коштів, виконання робіт загалом в розрізі об’єктів становить від 75% до 99% виробничої програми. Завершення влаштування покриттів з асфальто-бетонних сумішей в межах виділених асигнувань планується в липні-серпні поточного року.

В області завершується поточний середній ремонт на 10-ти ділянках дороги Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне.

Виконують  роботи з поточного середнього ремонту:

ТОВ "Автомагістраль-Південь" –на ділянках  км 13+420 – 56+650,

ТзОВ «Луцькавтодорсервіс" – на ділянках  км 56+650— 85+420.

На вказаних ділянках влаштовано вирівнюючий шар з щебеневої піщаної суміші (ЩПС) (на окремих ділянках) та крупнозернистої пористої асфальтобетонної суміші (на окремих ділянках), крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші, а також влаштовано верхній шар покриття із ЩМА.

Крім того, проводяться роботи для забезпечення безпеки руху:

         4,55 км освітлення автомобільної дороги в межах населених пунктів;  16 шт. підвісного освітлення пішохідних переходів с.Фелемичі, Микуличі Березовичі, Холопичі, Маньків, Затурці, Юнівка,Торчин, Буяни, Усичі.

         2 шт.  площадки для вагового контролю з освітленням;

         5 шт.   площадки для відстою автотранспорту;

         157 шт. з’їздів та примикань;

         5,8 км  пішохідних доріжок;

         8758 м.п. дорожнього бар’єрного огородження;

         1673 шт. дорожніх знаків;

         221 км дорожньої розмітки;

17 шт влаштування нових посадкових майданчиків в с..Затурці, Хорохорин, Торчин, Забороль і т.д.

         27 шт. автопавільйонів.

У цьому році  особливу увагу приділено ремонту автодороги державного значення  М-19  Доманове (на Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблече (на Бухарест).

Вказана дорога  включена в маршрут Е-85 основних доріг міжнародної мережі, які пролягають по території України, і є частиною транспортного коридору Балтійське море-Чорне море, та поєднує Луцьк із Ковелем. Найбільша  інтенсивність руху автотранспорту в області  зосереджена на вказаній дорозі -  досягає  понад 8 тис. автомобілів на  добу .

В поточному році за рахунок коштів державного бюджету та коштів 

- на ділянці км 0+000-5+200 під’їзд до м.Луцька.

 Генеральний підрядник "ТзОВ "Луцькавтодорсервіс".

Виконано робіт в сумі 82,8 млн.грн. Проводиться весь комплекс робіт з облаштування дороги. 

Розпочато ремонт слідкуючої ділянки км 132+600- км 140+050. Працівники підрядної організації ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» в селі Сирники Луцького району вкладають вирівнюючий шар з крупнозернистої асфальтобетонної суміші по щебеневій суміші, обробленій цементом. Станом на 26.07.2018 року виконання становить 33,2 млн.грн.

Завершуються роботи на а/д  Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква - дорозі регіонального значення, що проходить уздовж українсько-польського кордону в напрямку Львівської області і з’єднує дороги міжнародного та національного значення М-07 та Н-22, є під’їздом до шахт Нововолинська. 

Було проведено  відкриті процедури закупівель і визначено переможця ТОВ "Автомагістраль-Південь»

Станом на сьогодні завершено влаштування підсилення основи, вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші та завершуються роботи з влаштування верхнього шару покриття на загальній протяжності 18 км .

Вартість виконаних робіт становить 224,2 млн.грн.

Крім того, проводяться роботи для забезпечення безпеки руху:

         3,1 км освітлення автомобільної дороги;                  

         28 шт. ремонт посадкових майданчиків;

         1948 м. дорожнього бар’єрного огородження;

         531 шт. дорожніх знаків;

         20 км дорожньої розмітки; 

У Турійському районі с. Чорніїв на Волині завершили пілотний для області об’єкт – ремонт дороги Т-03-11 /Р-14/ — Седлище — Камінь-Каширський — Ковель  — /М-19/ — Колодяжне — Локачі — Горохів — /Н-17/ на ділянці км 117 + 740 — км 146 + 572 (окремими ділянками) км 122+200-123+800 за технологією регенерації існуючого покриття. Генеральний підрядник  ТзОВ «Експодор».