Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Філії ДП "Волинський облавтодор" нарощують ліквідацію аварійної ямковості

Філії ДП "Волинський облавтодор" нарощують ліквідацію аварійної ямковості

Філії ДП "Волинський облавтодор" на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області нарощують ліквідацію аварійної ямковості. За звітний період її було ліквідовано понад 715 вадратних метрів. Усього з початку року такі роботи виконані на 4 543 квадратних метрах на дорогах державного значення.

Сприяє роботі й те, що розпочав роботу асфальто-бетонний завод Луцького райавтодору, який вже відвантажив дорожникам 184 тонни органо-мінеральної суміші.

Планову ліквідацію ямковості, яка здійснюється за допомогою гарячих асфальтобетонних сумішей чи струменевого методу і передбачає усунення ямковості та тріщин на дорожньому покритті, шляховики розпочнуть з настанням сприятливих погодних умов та при стабільній температурі повітря не менше 20 градусів тепла.

Служба автомобільних доріг звертається до учасників дорожнього руху з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, не перевищувати дозволені швидкісні режими, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку людей, які працюють на дорозі. Дякуємо за розуміння.