Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 19.02.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 19.02.2020р.

Станом на 06-00 год. 19.02.2020р. у Донецькій та Луганській областях місцями дощ, у Сумській та Дніпропетровській областях місцями туман, на іншій території України без опадів.

Середня температура повітря -2+3°С.

Покриття на дорогах державного значення переважно сухе.

На перевальних ділянках доріг переважно без опадів, на Івашківському, Орявському перевадах місцями невеликий дощ. Температура повітря коливається від -6 до +5°С. Стан покриття переважно мокрий, на Вишківському перевалі місцями засніжений.

На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору звернень від водіїв щодо незадовільного зимового утримання доріг не надходило.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 28 одиниць техніки та 44 робітника.

 

За повідомленням УкрГМЦ 19 лютого без опадів, лише в Криму та південно-східних областях місцями невеликий дощ.

Вітер переважно західний, 5-10 м/с. Температура повітря вдень +4+9°С, на півдні країни до +12°С. В Карпатах місцями невеликий мокрий сніг, температура від -3 до +2°С.