Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 18.02.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 18.02.2020р.

Станом на 06-00 год. 18.02.2020р. у Волинській та Чернігівській областях місцями дощ, у Херсонській та Одеській областях місцями туман, на іншій території України без опадів.

Середня температура повітря -3+4°С.

Покриття на дорогах державного значення переважно сухе.

На перевальних ділянках доріг без опадів. Температура повітря коливається від -3 до +5°С. Стан покриття переважно мокрий, на Вишківському перевалі місцями засніжений.

На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору звернень від водіїв щодо незадовільного зимового утримання доріг не надходило.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 27 одиниць техніки та 36 робітника.

 

За повідомленням УкрГМЦ 18 лютого без опадів, лише лише в західних та північних областях невеликий дощ. В Карпатах та східній частині країни на дорогах ожеледиця

Вітер переважно південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вдень +4+9°С, на Прикарпатті та півдні країни до +12°С.