Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Дорогу на Львів офіційно відкрито

Дорогу на Львів офіційно відкрито

У рамках робочого візиту на Волинь віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона у п’ятницю, 4 серпня відбулося урочисте відкриття автодороги Луцьк-Радехів-Львів.
Загальна протяжність відремонтованої дороги – 60,7 км. Загалом на ремонт витратили 408,8 млн грн, зекономивши 16 млн грн на тендерах завдяки системі «Prozorro».

До початку ремонтних робіт

Укладання верхнього шару асфальтобетону

Після завершення робіт

Разом з віце-премєром у цій події взяли участь виконуючий обов’язки заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Харченко, директор департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації  Іван Мирка, начальник служби автомобільних доріг Волинської області Анатолій Посполітак, заступник начальника управління-начальник відділу Державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті управління  Укртрансбезпеки у Волинській області Володимир Степанов, директор ДП «Волинський облавтодор» Олександр Зіньков, начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький, голови Луцької райдержадміністрації Ігор Ярмольський та Горохівської райдержадміністрації Любов Матвєєва, підрядники –представник ТОВ «Автомагістраль Південь» Микола Тимофєєв, голова наглядової ради ПрАТ «Луцькавтодор» Юрій Ольховий,  головний інженер ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» Сергій Володько, а також голови сільських рад, що брали участь у співфінансуванні робіт на автомобільній дорозі Н-17 Львів – Радехів – Луцьк.
«Ця дорога – приклад того, як потрібно будувати автошляхи. Це той пріоритет, який задекларував уряд - капітальний ремонт держави і відновлення дорожньої інфораструктури. Дякую всім волинянам, які долучились до цієї справи», - зазначив Володимир Кістіон.
«Тільки завдяки спільним зусиллям держави і громади ми матимемо такі дороги. Дороги - це рух, це життя», - додав Володимир Гунчик.