Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Де на Волині будуть робити поточний середній ремонт автодоріг

Де на Волині будуть робити поточний середній ремонт автодоріг

За завданням Служби автомобільних доріг у Волинській області в   виготовляється проектно-кошторисна документація на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква на відрізку від км 53+600-53+751 з кільцевою розв’язкою на км 53+697.

Орієнтовна вартість об’єкту 7млн.грн. Фінансування буде здійснюватися за рахунок коштів державного бюджету, спрямованих на поточний середній ремонт автомобільної дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква, км 42+000 до 89+514 (окремими ділянками).

Зазначимо, що Служба автомобільних доріг у Волинській області спільно з Волинською обласною державною адміністрацією визначили основні напрямки  розвитку  автомобільних доріг на Волині.

Першочергово потребують ремонту ділянки дороги М-19:

1) Об’їзна м.Луцька – М-19 на ділянках км 140+850-161+600, км 0+000-5+200.

У планах на 2018 рік за рахунок коштів державного бюджету передбачено поточний середній ремонт ділянки км 0+000-5+200 протяжністю 5,2 км - 57,2 млн. грн. Для проведення поточного ремонту всіх зазначених ділянок потреба коштів становить  278,6 млн.грн.

2) М-19 на ділянках км 81+640-140+050 (Ковель-Луцьк).

Дорога міжнародного значення, включена в маршрут Е-85 основних доріг міжнародної мережі, які пролягають по території України, є частиною транспортного коридору Балтійське море-Чорне море, та поєднує Луцьк із Ковелем.

Вжиті заходи щодо ліквідації ямковості  (фрезерування, вирівнювання, влаштування дрібного поточного ремонту на окремих ділянках) не покращують стану покриття.. Воно зношене, втратило міцність, немає рівності та зчіпних якостей, велика колійність та інші деформації, що впливають на безпеку руху.

Для відновлення і розвитку вказаної автодороги, для підвищення на ній рівня безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезень необхідно 1034,8 млн.грн.

Серед приоритетів дорога Т-03-02 Піща - Шацьк - Любомль - Володимир-Волинський - Павлівка - Горохів - Берестечко - Козин - / М-06/ на ділянці км 0+000-45+500 (Шацьк-Любомль). Вона є важливою магістраллю у системі доріг Волинської області:

- з’єднує чотири пункти пропуску„Ягодин”, „Устилуг”, „Пулемець” та „Піща”,

- з’єднує Республіку Білорусь з Україною, пов’язує між собою великі промислові  та адміністративні центри , перетинає ряд доріг державного та місцевого значення.

- ділянка дороги є основним курортно-туристичним маршрутом в районі Швацьких озер, де розміщені безліч баз відпочинку.

Параметри існуючої автомобільної дороги не відповідають вимогам безпечного пропуску автомобільного транспорту.

Міжремонтні терміни ремонтів не виконуються. Покриття зношене, втратило міцність , немає рівності та зчіпних якостей, велика колійність та іншого роду деформації, які впливають на безпеку руху.

Потреба коштів становить 500,5 млн.грн.