Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Чисті узбіччя - турбота спільна

Чисті узбіччя - турбота спільна

Служба автомобільних доріг у Волинській області звертається до органів місцевого самоврядування, учасників дорожнього руху з проханням співпраці та надання практичної допомоги у виконанні вимог Законів України "Про автомобільні дороги" та "Про відходи" в частині забезпечення органами місцевого самоврядування норм природоохоронного законодавства, а саме належного санітарного стану смуг відведення автомобільних доріг загального користування.

Дорожники Волині змушені витрачати значні фінансові ресурси не на поліпшення стану доріг, а на прибирання сміття, що залишене жителями краю та учасниками дорожнього руху, при чому прикрим є той факт, що більша половина сміттєзвалищ щороку знову виникає в раніше прибраних місцях.

А тому, з метою раціонального використання коштів державного бюджету, керуючись ст. 21 Закону України "Про відходи", просимо голів сільських та селищних рад допомоги в організації проведення очистки придорожніх смуг від сміття та складованих матеріалів, впорядкування автобусних зупинок та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, а також проведення роз’яснювальної роботи серед місцевого населення та вжиття відповідних заходів для недопущення засмічення придорожніх смуг у подальшому.

Спільно з представниками екологічної інспекції будуть організовні рейди-перевірки для виявлення фактів засмічення в смугах відводу доріг та притягнення винних осіб до встановленої законодавством відповідальності.

Служба автомобільних доріг у Волинській області надіється на розуміння і сподівається, що в подальшому належний санітарний стан смуги відведення автомобільних доріг буде підтримуватися територіальними громадами постійно.