Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Будьте уважні і обережні в місцях, де працює снігоприбиральна техніка

Будьте уважні і обережні в місцях, де працює снігоприбиральна техніка

На Волині проїзд дорогами державного значення забезпечено, обмежень у русі немає. Для оперативного забезпечення проїзду на одинадцяту годину дня філії ДП “Волинський облавтодор” задіяли 42 одиниці техніки і 60 працівників. Було використано 232 тонни пісчано-соляної суміші.

 

Нагадуємо, що в умовах снігопаду необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки), з особливою обережністю рухатися мостами та естакадами, відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. А при зупинці включайте аварійну світлову сигналізацію.

У разі важливих і нагальних потреб, що змушують Вас вирушати в дорогу, дотримуйтесь усіх вимог правил дорожнього руху, будьте уважними і обережними, особливо у темний час доби.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає всіх учасників дорожнього руху бути уважними і обережними, особливо в місцях, де працює снігоприбиральна техніка.